Rüyada kuyruğu kopmuş timsah görmek

Rüyada kuyruğu kopmuş timsah görmek mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyruğu kopmuş timsah gördüyseniz:

  • Aslen zor veya ağır olduğu belli konularda kafanızı netleştirmeye çalışmalısınız.

Rüyada kuyruğu kopmuş timsah görmek acı veren kazalara, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuyruğu kopmuş fare görmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada kopmuş akrep kuyruğu görmek beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına inanılır.

Rüyada kuyruğu kopmuş kedi görmek ümitsizliğe, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyruğu kopmuş yılan kaybedilen malları tekrar kazanacağına, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, bu nedenle kendisini hep yorgun ve bıkkın hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada kopmuş fare kuyruğu görmek makam edineceğine, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada kuyruğu kopmuş akrep görmek elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kopmuş kedi kuyruğu görmek çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments