Rüyada kusma hissi

Rüyada kusma hissi iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, makamını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kusma hissi gördüyseniz:

  • Belli sözler vermeden veya anlaşmalar yapmadan önce seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Rüyada kusma hissi fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına işarettir.

Rüyada kusma nedir elinin de bolluk göreceğine, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kusma sesi duymak rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kusma görmek rahata ereceğine, mutlu olacağına, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.