Rüyada kuşlara yem veren birini görmek

Rüyada kuşlara yem veren birini görmek çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuşlara yem veren birini gördüyseniz:

  • Sezgileriniz doğru seçimler yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada kuşlara yem veren birini görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına yorulur.

Rüyada can veren birini görmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına tabir olunur.

Rüyada zekat veren birini görmek sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına yorulmaktadır.

Rüyada bana zarar veren birini görmek ortaklı işlere iştirak edileceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine tabir olunur.

Rüyada bize zarar veren birini görmek insanların hayır dualarının alınacağına, acılarını ve kederlerini içine atacağına alamet eder.

Rüyada sana zarar veren birini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, kısmetinin de açılacağına alamet eder.

Rüyada zarar veren birini görmek güzel günlerine gölge düşeceğine, karamsar ruh halinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yemek veren birini görmek böylece hayatının kolaylaşacağına, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments