Rüyada kuş satmak görmek

Rüyada kuş satmak görmek hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, eline büyük paralar geçeceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine delalettir.

Rüyada kuş satmak gördüyseniz:

  • İlerleme kaydetmek ya da kendinizi göstermek istediğiniz konularda tam olarak bulunmanız gereken yerdesiniz.

Rüyada kül satmak ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına inanılır.

Rüyada koç satmak birikim yapacağına, geçiminin yerinde olacağına yorulur.

Rüyada bal satmak itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına delalet etmektedir.

Rüyada kar satmak yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada çay satmak zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına rivayet eder.

Rüyada su satmak çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, böyle işlere kalkışacağına delalet etmektedir.

Rüyada yer satmak kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada ütü satmak başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments