Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi

Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, helal lokmalar yiyeceğine, fesada ve haksızlığa karışacağına, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi gördüyseniz:

  • Eşitsizlikler göze batmaya başlayabilir.

Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine inanılır.

Rüyada küs olduğun kişinin senin evine gelmesi projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine delalettir.

Rüyada ünlü birinin senin evine gelmesi alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına işaret eder.

Rüyada aşık olduğun kişinin senin evine gelmesi yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına delalet eder.

Rüyada birinin senin evine gelmesi görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun birinin evine gittiğini görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada dargın olduğun birinin evine gelmesi yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun birinin evine gelip yemek yemesi üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Belgin gocmen alevli

Ruyamda kus olan kardesim yanima geliyor sarilmiyor ama benimle sarilmak istiyor ben gidip sarildim o sarilmadi

aslı akdeniz

merhaba ,

rüyamda daha önce oturmuş olduğum evin yan tarafından dar bir sokak çıktığını ve oradan koca bir caddeye açılan karşılıklı evler vardı ve yeni evimiz burda oluyormuş.fakat sağ tarafta yeni evimizin olduğu yer yol boyunca kazılıydı.sokağın başında eski komşularla doğum günü yapıyorduk.küs olduğum eşim görümcem ve eltim geldi ve görümcemi yıllardır görmediğim bir ablama benzettim.Sonra onun olduğunu anlayınca hoşgeldin deyip geçiştirdim.Eşim sokağa döner dönmez dedim ki gitme yol boyunca kazılı ve bizde giremiyoruz dedim.üzerinde takım elbise vardı ve elinde anahtar yol çalışmasının olduğu yere basmasıyla ayağı kaydı elinde ki anahtar firladı ve toprağın altında hızlıca kayarak gitti ve bende panikle uyandım ne anlama geldiğini merak ediyorum

Hamza fatma

Rüyamda küs olduğum kişi benim evime kendi eşyalarını koymuş bende alıp kendi evine attım kavga ettik

Ferda

Küs olduğum kişiler evime aniden giriyorlar diğer odada oturuyorlar ben gitmiyorum yanlarına

Gül Gonca

Rüyamda küs olduğum kişi evime gelmiş konuşurken bakiyorum yüzüne çiller lekeler gelip cirkinlesiyordu

Yasemin

Rüyamda oğlumun odasında yer yatağında küs olduğum abim in karısı nı uyurken gördüm oğlum a sordum. bukim diye annen dedi