Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi

Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, helal lokmalar yiyeceğine, fesada ve haksızlığa karışacağına, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi gördüyseniz:

 • Eşitsizlikler göze batmaya başlayabilir.

Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine inanılır.

Rüyada küs olduğun kişinin senin evine gelmesi projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine delalettir.

Rüyada ünlü birinin senin evine gelmesi alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına işaret eder.

Rüyada aşık olduğun kişinin senin evine gelmesi yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına delalet eder.

Rüyada birinin senin evine gelmesi görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına rivayet eder.

Rüyada küs olduğun birinin evine gittiğini görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada dargın olduğun birinin evine gelmesi yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun birinin evine gelip yemek yemesi üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin de kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

4 yorum “Rüyada küs olduğun birinin senin evine gelmesi

 1. Ruyamda kus olan kardesim yanima geliyor sarilmiyor ama benimle sarilmak istiyor ben gidip sarildim o sarilmadi

  • Esahh der ki,
   Rüyanız neşeye, isteklere ve hayata işaret eder. Rüya alimlerine göre sağlığının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine; zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine; kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına alamettir.

 2. merhaba ,

  rüyamda daha önce oturmuş olduğum evin yan tarafından dar bir sokak çıktığını ve oradan koca bir caddeye açılan karşılıklı evler vardı ve yeni evimiz burda oluyormuş.fakat sağ tarafta yeni evimizin olduğu yer yol boyunca kazılıydı.sokağın başında eski komşularla doğum günü yapıyorduk.küs olduğum eşim görümcem ve eltim geldi ve görümcemi yıllardır görmediğim bir ablama benzettim.Sonra onun olduğunu anlayınca hoşgeldin deyip geçiştirdim.Eşim sokağa döner dönmez dedim ki gitme yol boyunca kazılı ve bizde giremiyoruz dedim.üzerinde takım elbise vardı ve elinde anahtar yol çalışmasının olduğu yere basmasıyla ayağı kaydı elinde ki anahtar firladı ve toprağın altında hızlıca kayarak gitti ve bende panikle uyandım ne anlama geldiğini merak ediyorum

  • Esahh der ki,
   Rüyanız emeğe, mala ve başarıya işaret eder. Rüya alimlerine göre muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine; beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete; tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.