Rüyada kuş kafese koymak

Rüyada kuş kafese koymak daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına işaret eder.

Rüyada kuş kafese koymak gördüyseniz:

  • Mantıklı davranmak için gayret gösterin.

Rüyada kuş kafese koymak bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada kuşu kafese kapatmak maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuşu kafese sokmak tartışma yaşayacağına, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine işarettir.

Rüyada kafese girdiğini görmek çok sorunlu günler geçireceğine, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine delalet eder.

Rüyada güvercini kafese koymak sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada kafese kedi koymak hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuş yakalamak kafese koymak sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına tabir olunur.

Rüyada aslanı kafese kapatmak sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına, gelirinin daimi olacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments