Rüyada küs birilerinin barıştığını görmek

Rüyada küs birilerinin barıştığını görmek gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, işlerinin toparlanacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına işarettir.

Rüyada küs birilerinin barıştığını gördüyseniz:

  • Genç kimselerle bir arada bulunmanız da olasıdır.

Rüyada küs birilerinin barıştığını görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına işarettir.

Rüyada küs olan birilerinin barıştığını görmek ruhen rahatlığa erileceğine, bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada birilerinin barıştığını görmek ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada barıştığını görmek ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına rivayet eder.

Rüyada birilerinin su istemesi endişelerin yerini mutluluğun alacağına, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına inanılır.

Rüyada birilerinin dövülmesi iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına rivayet eder.

Rüyada birilerinin vurulması bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada iki arkadaşın barıştığını görmek dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments