Rüyada kurutulmuş armut görmek

Rüyada kurutulmuş armut görmek şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, engel teşkil edeceğine, yorgun ve hasta hissedeceğine, çok istediği bir şeye sahip olacağına, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada kurutulmuş armut gördüyseniz:

  • Sizden talepleri olan kişilere hızlı tepkiler vermemelisiniz.

Rüyada kurutulmuş armut görmek etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, müjdeli haberler alacağına, sevineceğine yorulur.

Rüyada armut ağacı görmek armut yemek siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına delalettir.

Rüyada armut ağacından armut yemek yakın bir dostla ters düşüleceğine, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına alamet eder.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına inanılır.

Rüyada armut ağacından armut düşürmek yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, iyi huylar edineceğine inanılır.

Rüyada armut ağacı ve armut görmek elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut koparıp yemek evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada armut armut ağacı görmek kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.