Rüyada kuru kahve almak

Rüyada kuru kahve almak geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, kazançlı kapıların açılacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine delalet eder.

Rüyada kuru kahve almak gördüyseniz:

  • Boşa zaman harcamayın.

Rüyada kuru kahve almak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine yorulur.

Rüyada halıya kuru kahve dökülmesi kısa sürede hayatın düzene gireceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada kuru çekilmiş kahve görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine delalettir.

Rüyada kuru kahve görmek ihya önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuru kahve satın almak mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına tabir olunur.

Rüyada kuru kahve vermek yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kuru kahve hediye almak belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin kuru kahve vermesi uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments