Rüyada kurşun yemek ve ölmemek

Rüyada kurşun yemek ve ölmemek aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, hastalıklarının azalacağına, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına, allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına, kolaylık sağlayacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun yemek ve ölmemek gördüyseniz:

  • Hayatın hemen her alanında nedenli nedensiz tedirgin ya da savunmada hissedebilirsiniz.

Rüyada iki kurşun yemek her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada koluna kurşun yemek eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada belinden kurşun yemek uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına işarettir.

Rüyada arkadan kurşun yemek aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına, rüya sahibinin yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada sırtına kurşun yemek çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına işarettir.

Rüyada sol bacağına kurşun yemek çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurşun yemek kan görmek sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulaktan kurşun yemek iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments