Rüyada kurşun yarası nedir

Rüyada kurşun yarası nedir rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, makam ve rızık sağlayacağına, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, depresyona gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kurşun yarası nedir gördüyseniz:

  • Kendinize her zaman için bir düşünce payı bırakın.

Rüyada kurşun yarası ters giden işlerin normale döneceğine, büyük özgüven kazanacağına işaret eder.

Rüyada kurşun yarası nedir ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünde kurşun yarası görmek isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada omuzda kurşun yarası görmek ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına rivayet eder.

Rüyada bacakta kurşun yarası görmek huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına delalettir.

Rüyada kurşun yarası almak düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurşun yarası temizlemek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kurşun yarası görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments