Rüyada kurşun geçirmez yelek

Rüyada kurşun geçirmez yelek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, yeni bir hayata adım atılacağına, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, güzel günlerine gölge düşeceğine, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, girdiği işlerde kısa süre içinde büyük zararlara uğrayacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine delalet eder.

Rüyada kurşun geçirmez yelek gördüyseniz:

  • Bir ayrılık olabilir.

Rüyada kurşun geçirmez yelek hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına rivayet eder.

Rüyada kurşun geçirmez araba görmek hastalıkların da kalıcı olmayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine inanılır.

Rüyada kurşun geçirmez cam görmek sorunlu bir döneme girileceğine, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına yorulur.

Rüyada kurşun geçirmez olmak kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurşun saklamak sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine yorulur.

Rüyada kurşun ses duymak evinin geçiminin zorlaşacağına, kolaylık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kurşun geçirmemek orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada kurşun deliği işlerinde çok başarılı olacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments