Rüyada kuranın ilk sayfasını görmek

Rüyada kuranın ilk sayfasını görmek kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, yaşlı bir kimsenin böyle bir rüya görmesi ise eceli ile vefat edeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine işarettir.

Rüyada kuranın ilk sayfasını gördüyseniz:

  • Sağlığınızı güçlendirecek sizi hastalıklara karşı güçlendirecek şeyler yapmalısınız.

Rüyada kuranın ilk sayfasını görmek başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, rüya sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada kuranın son sayfasını okumak sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yasin suresinin son sayfasını okumak işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine ve bir daha toparlanamayacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada yasinin ilk sayfasını ezbere okumak kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, kazancının hiç azalmayacağına rivayet eder.

Rüyada yasinin ilk sayfasını okumak diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada yasin suresinin ilk sayfasını ezbere okumak işlerinden belirsizlik olacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine delalettir.

Rüyada yasin suresinin ikinci sayfasını okumak yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada kuranın tersten okunması zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments