Rüyada kundakta bebek bakmak

Rüyada kundakta bebek bakmak hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kundakta bebek bakmak gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızda veya bir süredir çaba harcadığınız konularda dikkatler üzerinizde olabilir.

Rüyada kundakta bebek sevmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada kundakta bebek koklamak her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kundakta bebek bakmak uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına inanılır.

Rüyada kundakta erkek bebek görmek yaşam tecrübesi edineceğine ve gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kundakta bebek görmek diyanet ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kundakta ikiz bebek görmek düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına yorulur.

Rüyada kucakta kundakta bebek görmek kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, her zaman hürmet göreceğine işarettir.

Rüyada kundakta bebek görmek islami dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, sırların ortaya çıkmasına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.