Rüyada kumanın hamile olduğunu görmek

Rüyada kumanın hamile olduğunu görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, yeni işlere gireceğine, kırılacağına, insanların saygısının kazanılacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, birçok insanla çok uzun süreli tartışmalar yaşayacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kumanın hamile olduğunu gördüyseniz:

 • Sakin olursanız konulara daha kolay çözüm getirebilirsiniz.

Rüyada kumanın hamile olduğunu görmek ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine işarettir.

Rüyada kumanın olduğunu görmek yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olmadığı halde hamile olduğunu görmek gittiği yolda çok başarılı olacağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına delalet eder.

Rüyada hamile kadının tekrar hamile olduğunu görmek kazancının bol olacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile olan birinin hamile olduğunu görmek huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görüp hamile kalanlar onlardan medet umacağına, dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu karnının şiş olduğunu görmek çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu görmek ama kanaması olduğunu kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

4 yorum “Rüyada kumanın hamile olduğunu görmek

 1. Rüyamda eşim evlenmiş kaç tane çocuğu var ve kumam hamile bende kumama bakıyorum ne anlama anlama geliyor acaba

  • Esahh der ki,
   Görülen rüya sevaplara, kazanca ve eşe işarettir. Rüya yorumuna göre yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına; her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına; eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine rivayet eder.

 2. Rüyada babamın annemin üzerine kuma getirmesi ve Kumanın hamile olması ama çok aglıyom babam kuma getirdiği için kimse ağlamıyor ama ben hıçkıra hıçkıra aglıyom

  • Esahh der ki,
   Rüyanız habere, kararlara ve sevgiye delalettir. Rüya yorumuna göre olumlu ve sevindirici haberlerin ardı ardına gelmesi ile ne yapacağını şaşıracağına; verilecek olan kararları tek başına vereceğine ve daha iyi bir hale geleceğine; arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.