Rüyada kulağına bir şey söylenmesi

Rüyada kulağına bir şey söylenmesi çok zor duruma düşüleceğine, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, işinin yoluna gireceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, aksiliklerin yaşanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine işarettir.

Rüyada kulağına bir şey söylenmesi gördüyseniz:

  • Belli kişiler belli pozisyonlarını değiştirmemekte kararlı olabilir veya belli bir pozisyon alabilirler.

Rüyada kulagına ses gelmesi her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine alamet eder.

Rüyada kulağına bir şey söylenmesi uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada kulağına dua okunması iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına delalettir.

Rüyada kulağına arı konması hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin kulağına fısıldaması uğradığı zararları telafi edeceğine, gözyaşı dökeceğine tabir olunur.

Rüyada kulağına kuran okunması evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada kulağına yılan girmesi kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada tek kulağına küpe takmak çok büyük mutluluk yaşayacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.