Rüyada kristal yüzük görmek

Rüyada kristal yüzük görmek daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, küslerin ve dargınların barışacağına, kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine inanılır.

Rüyada kristal yüzük gördüyseniz:

  • Başkalarının hareketlerini tehditkar bulsanız bile, ani tepkilerden sakınmalısınız.

Rüyada kristal yüzük görmek sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kristal yüzük takmak büyük bir yenilgi alacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına delalet eder.

Rüyada kristal bardak kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kristal kırılması evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada mor kristal görmek olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine işarettir.

Rüyada kristal parçaları uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada kristal kadeh görmek onlarla gönül birliği edeceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına inanılır.

Rüyada kristal su bardağı görmek her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.