Rüyada kristal tesbih görmek

Rüyada kristal tesbih görmek kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına, işi ile gündeme geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kristal tesbih gördüyseniz:

  • Aile veya duygusal ilişkilerinizle ilgili bir mutluluk yaşamanız, bir yerde eğlenmeniz mümkündür.

Rüyada kristal tesbih görmek başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine delalet eder.

Rüyada kristal bardak maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, tüm hayatının durma noktasına geleceğine tabir olunur.

Rüyada mor kristal görmek hayırlı bir kısmet çıkacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kristal parçaları hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, rüya sahibinin sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine bu süreçte hayatın kıymetinin de farkına varacağına tabir olunur.

Rüyada kristal kırılması rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına yorulur.

Rüyada kristal yüzük görmek çevresinin güzel insanlarla dolacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına yorulur.

Rüyada kristal küpe görmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı allah yolunda harcayacağına, kazancında çok büyük bir düşüş meydana geleceğine ve bu sebepten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına inanılır.

Rüyada kristal kadeh görmek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada kristal tesbih görmek

  1. Rüyamda kristal tesbihi diziyodum ve diz dikten sonra namazdaki tesbihin sureler ini söylüyordum yani icimden okuyordu m böyle bir rüya gördüm bununda rüya tabirini edermisiniz rica edsem diger arama motorlarında bulamıyorum o yüz den demişdim yanlış anlamayın

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.