Rüyada kristal parçaları

Rüyada kristal parçaları hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, günlerinin güzelleşeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine inanılır.

Rüyada kristal parçaları gördüyseniz:

  • Mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakmak gerekiyor olabilir.

Rüyada kristal kırılması rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına delalettir.

Rüyada mor kristal görmek çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kristal bardak sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine yorulur.

Rüyada kristal parçaları hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kristal küpe görmek hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye işarettir.

Rüyada kırmızı kristal görmek dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine yorulur.

Rüyada kristal eşya görmek yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz kristal taş görmek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.