Rüyada kristal kırılması

Rüyada kristal kırılması sorunlarının çözümünde destek olacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, atılan adımların zarar vereceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına ve kişiyi hüsrana uğratacak, üzecek, kıracak, yoracak bir takım meselelerin baş göstereceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine alamet eder.

Rüyada kristal kırılması gördüyseniz:

  • Parayı kullanma biçiminizde ya da yatırımlarınızda yapacağınız değişikliklerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada kristal kırılması hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına yorulur.

Rüyada mor kristal görmek çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına inanılır.

Rüyada kristal parçaları iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada kristal bardak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine ve iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada kristal eşya görmek bunun da hayatındaki en isabetli karar olacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kristal çay bardağı görmek hayırlı bir yuva kuracağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına işarettir.

Rüyada mavi kristal görmek makamının sürekli yükseleceğine, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına alamet eder.

Rüyada kristal tesbih görmek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.