Rüyada kristal bardak

Rüyada kristal bardak ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, ortaya konulan çalışmaların dikkat çekmesi sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, pişmanlığa delalet eder.

Rüyada kristal bardak gördüyseniz:

  • Yani kimseden yardım istemeden kendi çabalarınızla bir şeyler yapmanız gerekiyor.

Rüyada mor kristal görmek girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kristal kırılması hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine işarettir.

Rüyada kristal bardak uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, zengin için yoksulluğa yorulur.

Rüyada kristal parçaları kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine işaret eder.

Rüyada kristal avize görmek büyük başarılara imza atılacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı kristal görmek aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine işarettir.

Rüyada kristal vazo görmek kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyada kristal kadeh görmek yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.