Rüyada koyunun kuyruğunu görmek

Rüyada koyunun kuyruğunu görmek rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, bereket ve zenginlik olacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına rivayet eder.

Rüyada koyunun kuyruğunu gördüyseniz:

  • Elinize geçen her bilgiye inanmamalı, kendi test mekanizmalarınızı da kullanmalısınız.

Rüyada koyunun kuyruğunu görmek haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada koyunun kuyruğunu kesmek tartışmaların kavgaya döneceğine, problemli durumlardan birinin çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanın kuyruğunu tutmak sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kedi kuyruğunu kesmek çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, sorunlarının son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kedinin kuyruğunu görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine tabir olunur.

Rüyada kuşun kuyruğunu koparmak niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına yorulur.

Rüyada köpeğin kuyruğunu ısırmak eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalettir.

Rüyada yılan kuyruğunu koparmak işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments