Rüyada kovayla süt taşımak

Rüyada kovayla süt taşımak etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, rahat bir döneme gireceğine, planlarının işe yarayacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, güzelliklere rast gelineceğine, bir işe soyunacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına rivayet eder.

Rüyada kovayla süt taşımak gördüyseniz:

  • Öğleden sonra üzerinizde otorite sahibi olan kimselerden bazı lütuflar görmeniz olasıdır.

Rüyada eve kovayla su dökmek makamının sürekli yükseleceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kovayla su dökmek herkesi doğru yola çağıracağına, ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kovayla kum görmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada kovayla su görmek kazancını katbekat arttıracağına, dilediği gibi harcama yapacağına delalettir.

Rüyada kovayla süt taşımak anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kovayla su taşımak ne demek çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine yorulur.

Rüyada çeşmeden kovayla su taşımak rüya sahibinin şansının açılacağına ve yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizden kovayla su doldurmak bunalıma gireceğine, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments