Rüyada kot takım giymek

Rüyada kot takım giymek mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, allah’ın kendisine tabiri caizse yürü ya kulum demesi ile alıp yürüyeceğine, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kot takım giymek gördüyseniz:

  • Her konuya abartılı yaklaşmanız olasıdır.

Rüyada takım giymek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına yorulur.

Rüyada kot takım giymek yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, çocuklar gibi şen olacağına alamet etmektedir.

Rüyada takım değiştirmek hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada porselen takım görmek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada takım kıyafet giymek duymadığı sözleri duyacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada siyah takım görmek kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine işarettir.

Rüyada turuncu takım elbise içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına delalet eder.

Rüyada takım elbise denemek parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, başarıya ulaşacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments