Rüyada koruma ile gezmek

Rüyada koruma ile gezmek yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, ele geçen kazancın günden güne artacağına, büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına tabir olunur.

Rüyada koruma ile gezmek gördüyseniz:

  • Zaten kafanızda olayı şekillendirmiş bulunuyorsunuz.

Rüyada yakın koruma ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada koruma ile gezmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına inanılır.

Rüyada koruma olmak geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini koruma görmek rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine delalet etmektedir.

Rüyada koruma görevlisi görmek darda kalacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonun koruma camının kırılması epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına işarettir.

Rüyada koruma kalkanı çok kötü günler göreceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanına koruma olmak işinin yoluna gireceğine, aralarındaki ağız tadının bozulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments