Rüyada kör gözlerin açılması

Rüyada kör gözlerin açılması malının ve parasının eksilmeyeceğine, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına inanılır.

Rüyada kör gözlerin açılması gördüyseniz:

  • Size daha fazla fırsat sunabileceğine inandığınız değişiklikleri yürürlüğe koyabilirsiniz.

Rüyada gözlerin ela olması almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada gözlerin çıkarılması eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine yorulur.

Rüyada gözlerin bozulması hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada gözlerin kanaması el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, kazancının çok düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözlerin net görmesi düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada gözlerin parlaması kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına delalet eder.

Rüyada gözlerin iyi görmesi sevdiklerinin hep yanında kalacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözlerin kayması sevinç gözyaşları dökmeye, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments