Rüyada köprü yıkılıyor

Rüyada köprü yıkılıyor yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine işarettir.

Rüyada köprü yıkılıyor gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendinizi suçlu hissetmenizi sağlama çabasında olabilir.

Rüyada köprü diyanet sayılacağına ve sevileceğine, yeni malların alınacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada köprü kurmak zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına alamet eder.

Rüyada göl ve köprü görmek mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, maddi olarak eksiye düşüleceğine inanılır.

Rüyada köprü yıkılıyor kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada beton köprü her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, yeni mallara kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada köprü olmak sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük köprü hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, insanlara iş öğreteceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun köprü kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments