Rüyada köprü olmak

Rüyada köprü olmak mevki kazanacağına, elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, bu projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların allah katında affedileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine yorulur.

Rüyada köprü olmak gördüyseniz:

  • Sosyal hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren konularda yeni şeyler öğrenebilirsiniz veya imajınızı ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada dere köprü hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada beton köprü güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına delalettir.

Rüyada çürük köprü iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada sisli köprü içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, dertlerin biteceğine, işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına delalet eder.

Rüyada köprü ve yol görmek yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, onlara çok bağlı olacağına delalet eder.

Rüyada göl ve köprü görmek kudret ve destek olacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada deniz ve köprü ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada köprü kurmak hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments