Rüyada köpeğin kediyi boğması

Rüyada köpeğin kediyi boğması aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, böylece içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini ortaya koyacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada köpeğin kediyi boğması gördüyseniz:

  • Başkalarının değil, kendi hayatınızı iyileştirmeye çalışmalısınız.

Rüyada köpeğin kediyi sevmesi kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada bir köpeğin kediyi yemesi aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayatının güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada köpeğin kediyi boğması zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına inanılır.

Rüyada köpeğin kediyi yemesi diyanet sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin kediyi kovaladığını görmek kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına ve böylece daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine işaret eder.

Rüyada köpeğin yavru kediyi yemesi birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine inanılır.

Rüyada köpeğin kediyi emzirmesi eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpeğin kediyi yakalaması günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.