Rüyada komutana asker selami vermek

Rüyada komutana asker selami vermek parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, moralinin yerine geleceğine, asla harama bulaşmayacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, insan içine çıkmak istemeyeceğine, dini bütün bir eşe sahip olacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada komutana asker selami vermek gördüyseniz:

  • Olması imkansız beklentiler ya da eğilimler içine girebilir, altından kalkılamayacak iş yükleri nedeniyle veya çevrenizdeki kişilere yapılması imkansız işler delege ederek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Rüyada komutana asker selami vermek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine yorulur.

Rüyada asker selamı görmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada asker selamı verdiğini görmek çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada asker selamı vermek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine işarettir.

Rüyada asker selamı almak mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına yorulur.

Rüyada asker selamı vermek ne demek kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına tabir olunur.

Rüyada asker olup komutana selam vermek uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada selami şahini görmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments