Rüyada komşunun tükürmesi

Rüyada komşunun tükürmesi daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada komşunun tükürmesi gördüyseniz:

  • Özel ilişkilerinizde veya iş bağlantılarınızda inisiyatif kullanmaktan çekiniyorsunuz.

Rüyada komşunun osurması sorunların yeni sorunlar doğuracağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada komşunun konuşması yüksek bir makama geleceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına işarettir.

Rüyada komşunun süt vermesi kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine delalet eder.

Rüyada komşunun ev satması verimli ve bereketli işler yapacağına, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına delalet eder.

Rüyada komşunun su vermesi eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşunun et pişirmesi çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada komşunun evi görmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına delalet eder.

Rüyada komşunun bal vermesi sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments