Rüyada kolonya yakmak

Rüyada kolonya yakmak pişmanlığa, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kolonya yakmak gördüyseniz:

  • Belirsizlik sizi karamsarlığa itebilir.

Rüyada kolonya içmek sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına alamet eder.

Rüyada eve kolonya dökmek dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine alamet eder.

Rüyada kolonya çalmak müjdeli olaylar yaşayacağına, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada kolonya yakmak kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada birine kolonya sürmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücuda kolonya sürmek hayallere kendini çok fazla kaptıracağına ve bu nedenle de çok üzüleceğine, kederinin dağılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tütün kolonya görmek olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, moral bulacağına, hastalığını yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaraya kolonya dökmek aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.