Rüyada kolonya içmek

Rüyada kolonya içmek çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına, ağız tadının yerine geleceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, hayatının zorlaşacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, günbegün kötüleşeceğine, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada kolonya içmek gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanın, belli konularda iş birliği yapmak ya da bir partnerle ilerlemek pek çok şeyi kolaylaştırabilir.

Rüyada eve kolonya dökmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada kolonya çalmak eline büyük fırsatlar geçeceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada kolonya içmek tartışmalar yaşanacağına, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolonya yakmak eğlenceli ortamlara gireceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tütün kolonya görmek kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada çikolata ve kolonya görmek işlerine dört elle sarılacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine rivayet eder.

Rüyada şeker ve kolonya görmek bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına alamet eder.

Rüyada şişeye kolonya doldurmak mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.