Rüyada kolonya çalmak

Rüyada kolonya çalmak yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, okuyacağına ve bilgileneceğine, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kolonya çalmak gördüyseniz:

  • Hemen belli cevaplar almayı beklememenizde fayda var.

Rüyada eve kolonya dökmek korkulan bir şeyin başa geleceğine, kendisini eve kapatacağına delalettir.

Rüyada kolonya çalmak huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kolonya yakmak verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına inanılır.

Rüyada kolonya içmek iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada yüze kolonya görmek dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şişeye kolonya doldurmak kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, üzüntülü haberler alacağına, emeklerinin heba olacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada kolonya ile temizlik yapmak uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine alamet eder.

Rüyada eline kolonya dökülmesi etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.