Rüyada kol ve bacak kırılması

Rüyada kol ve bacak kırılması büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına inanılır.

Rüyada kol ve bacak kırılması gördüyseniz:

  • Bazıkişilerin hareketleri sizi şaşırtabilir.

Rüyada bacak bacak üstüne attığını görmek daha rahat bir hayatı olacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bacak bacak üstüne oturmak yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bacak bacak üstüne atıp oturmak kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada bacak bacak üstüne atmak aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tek bacak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada mor bacak toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine delalettir.

Rüyada bacak ısırmak insanlarla arasındaki uyumun, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada takma bacak yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments