Rüyada kol saat vermek

Rüyada kol saat vermek kişiye hep umut olacağına ve iyilik getireceğine, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, ele geçen fırsatların hiçbir yarar sağlamayacağına, kucaklaşacağına, yükünün hafifleyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına işaret eder.

Rüyada kol saat vermek gördüyseniz:

  • Yaratıcılık içeren veya işle ilgili bir planınızı bir sonraki aşamaya taşımak için yeni kavramlar geliştirebilirsiniz.

Rüyada kol saat satmak kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına rivayet eder.

Rüyada kol saat vermek işi ile gündeme geleceğine, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada iki saat takmak kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına alamet eder.

Rüyada saat kurmak yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, iyi bir patron olacağına inanılır.

Rüyada saat kavramı onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada saat çizilmesi hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına, yolunun hep açık olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir çok saat görmek gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saat dokuz bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments