Rüyada kokmuş ölüler görmek

Rüyada kokmuş ölüler görmek ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, rahat bir döneme girileceğine, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kokmuş ölüler gördüyseniz:

  • Belli bir hedefe ulaşmak veya belirlediğiniz konularda harekete geçmek ya da hizmet vermek eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada kokmuş ölüler görmek kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına inanılır.

Rüyada ölüler konuşur mu iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret eder.

Rüyada ölüler taşımak sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada ölüler gömmek ağız tadından olacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kokmuş su hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine delalettir.

Rüyada asılmış ölüler görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kefenli ölüler görmek bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına rivayet eder.

Rüyada evde ölüler görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments