Rüyada kocaya tatlı vermek

Rüyada kocaya tatlı vermek yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına delalettir.

Rüyada kocaya tatlı vermek gördüyseniz:

  • Çok önemli istek veya amaçlarınız var.

Rüyada kocaya tatlı vermek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, hayatının kolaylaşacağına işarettir.

Rüyada kocaya dua etmek düşmanlarını alt edeceğine ve bu sayede önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyada kocaya varmak girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, çok hızlı çıkacağı başarı merdivenlerinin geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kocaya kaçırılmak büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine alamet eder.

Rüyada ölmüş kocaya sarılmak kendisini çok kötü hissedeceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada kocaya aşık olmak alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına delalettir.

Rüyada kocaya bıçak çekmek büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski kocaya kızmak elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada kocaya tatlı vermek

  1. Rüyada eski eşimle aynı evdeyiz birşeyler konuşuyruz ve dışarda koluna girmişim yürüyoruz benm elimde tatlı birşey var yiyorum ve eski eşime diyorumki tadı çok güzel sende bı tadın bak uzatıyorum dilini sürüyor ye diyorum su su diyor yakınımızdansa market var iyi diyorum oradan şu alırız diye düşünüyorum düşünüyorum çok tatlı belki suyla yiyecektir

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.