Rüyada kocasının eve gelmesi

Rüyada kocasının eve gelmesi arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına, sorumlulukların yerine getirileceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine tabir olunur.

Rüyada kocasının eve gelmesi gördüyseniz:

  • Hareketlerinizin nedenlerini doğru belirlemelisiniz.

Rüyada kocasının eve gelmesi ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına delalet eder.

Rüyada kocasının dövmesi böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine yorulur.

Rüyada kocasının saçını taramak sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kocasının dayısını görmek düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına işarettir.

Rüyada kocasının arkadaşını görmek iyi insanlarla arkadaş olunacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine inanılır.

Rüyada kocasının yalvardığını görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına işarettir.

Rüyada bir kocasının olduğunu görmek attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocasının sesini duymak anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.