Rüyada kocanızı kıskandığınızı görmek

Rüyada kocanızı kıskandığınızı görmek gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, borçların hafifleyeceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, gelirinden yana memnun olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocanızı kıskandığınızı gördüyseniz:

  • Körlemesine yapacağınız işlerle kimseyi memnun etmeniz mümkün değildir.

Rüyada kocanızı kıskandığınızı görmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski kocanızı görmek yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kocanızı kıskanmak kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş kocanızı görmek kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına işarettir.

Rüyada kocanızı başka bir kadınla görmek fakirlikten kurtulmaya, bir şeyden sorumlu tutulduğuna yorulmaktadır.

Rüyada kocanızı görmek kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments