Rüyada klozetin üstünde kaka görmek

Rüyada klozetin üstünde kaka görmek hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına delalet eder.

Rüyada klozetin üstünde kaka gördüyseniz:

  • Duygusal açıdan karışık durumdasınız.

Rüyada klozetin üstünde kaka görmek kişinin bundan zarar göreceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine rivayet eder.

Rüyada klozetin içinde kaka görmek bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, hafifleyeceğine, şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin üstünde kaka görmek uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, büyük zararlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada yatağın üstünde kaka görmek verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının üstünde kaka görmek maneviyata daha çok önem verileceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine alamet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde kaka görmek onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, aile hayatında sevinileceğine işaret eder.

Rüyada klozetin kırılması yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına delalettir.

Rüyada klozetin çökmesi kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.