Rüyada kızını yılan soktuğunu görmek

Rüyada kızını yılan soktuğunu görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, eksiği kendinde bulacağına alamet eder.

Rüyada kızını yılan soktuğunu gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Rüyada kızını yılan soktuğunu görmek kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yılan soktuğunu görmek rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağından yılan soktuğunu görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada oğlunu yılan soktuğunu görmek hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılan soktuğunu ve öldüğünü görmek herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasına yılan soktuğunu görmek prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşini yılan soktuğunu görmek kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada kendini yılan soktuğunu görmek yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya delalet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments