Rüyada kızın sana bakması

Rüyada kızın sana bakması iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, bazı tartışmalar yaşayacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada kızın sana bakması gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz bir kadın canınızı sıkabilir.

Rüyada bi kızın sana açılması gelir elde edeceğine, kinin, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın sana kızması ticarete atılacağına, bir sebeple hiç olmadığı kadar zor durumlara düşeceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın sana gülümsemesi kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine delalettir.

Rüyada kızın sana bakması başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada bir kızın sana yaklaşması kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir kızın sana sarılması yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın sana aşık olması mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, çok mutlu ve sevinçli olacağına alamet eder.

Rüyada bir kızın sana çirkin demesi bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments