Rüyada kızımın saçı kesilmişti

Rüyada kızımın saçı kesilmişti ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, bilgilerle donanacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza tabir olunur.

Rüyada kızımın saçı kesilmişti gördüyseniz:

  • Özel bilgileri paylaşmamanızda fayda var.

Rüyada kızımın saçı kesilmişti işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada kızımın saçı dökülmesi sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine delalettir.

Rüyada kızımın saçı kazıtmış görmek yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine alamet eder.

Rüyada saçı uzun birini saçı kısa görmek yaşamının çok lüks bir hale geleceğine, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine işaret eder.

Rüyada kızımın düşmesi sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, huzurunun bozulacağına delalettir.

Rüyada kızımın kusması uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, işten yana kısmetinin kapanacağına yorulur.

Rüyada kızımın bayılması sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine işaret eder.

Rüyada kızımın sözlenmesi gönlünü allah sevgisi ile dolduracağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.