Rüyada kısmet söylenmesi

Rüyada kısmet söylenmesi kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, zorlukların ortadan kalkacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, kendisine ev alacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kısmet söylenmesi gördüyseniz:

  • Karşı tarafın sözünü tamamlamasına izin vermeniz gerekiyor.

Rüyada kısmet işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına yorulur.

Rüyada kısmet duası problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına tabir olunur.

Rüyada kısmet aramak yeni gayrimenkuller alınacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki kısmet görmek borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine işarettir.

Rüyada kısmet söylenmesi yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kısmet gelmesi kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, tatsız durumların yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kısmet haberi almak vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyada doktor kısmet görmek kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments