Rüyada kısa boylu kadın görmek

Rüyada kısa boylu kadın görmek gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, bazı kimselere haksızlık edeceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına yorulur.

Rüyada kısa boylu kadın gördüyseniz:

  • İşinizi, kariyerinizi veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda alışılmadık yerlerden gelen şanslar ya da olanaklar söz konusu olabilir.

Rüyada kısa boylu kadın görmek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada kısa boylu bir kadın görmek yaptıklarıyla sorgulanacağına, hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına tabir olunur.

Rüyada kısa boylu çirkin kadın görmek öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, kişinin bir süre çözüm yolu bulamayıp, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada kısa boylu kadın büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada kısa boylu yaşlı kadın görmek dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına tabir olunur.

Rüyada kısa boylu polis görmek çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kısa boylu erkek görmek duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanını kısa boylu görmek böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.