Rüyada kırmızı tasma görmek

Rüyada kırmızı tasma görmek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, kapanmış olan kapıların allah’ın izni ile açılacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, belki de hayatının aşkını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı tasma gördüyseniz:

  • O ise size yeterince anlayış göstererek ona da ilgi göstermenizi bekliyor.

Rüyada kırmızı tasma görmek kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada kırmızı tasma rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kaplana tasma takmak kolaylık elde edeceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına işarettir.

Rüyada tasma ile köpek gezdirmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, anne baba duaları alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada birine tasma takmak çok iyi kazançlar elde edileceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada kediye tasma takmak maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin boynunda tasma görmek dertlerine çare bulacağına, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine tabir olunur.

Rüyada tasma almak yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments