Rüyada kirli yumurta görmek

Rüyada kirli yumurta görmek hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, büyük başarılar kazanacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada kirli yumurta gördüyseniz:

  • Herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız.

Rüyada kirli yumurta görmek kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirli yumurta görmek ne demek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kirli yumurta toplamak zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine tabir olunur.

Rüyada dışı kirli yumurta görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada kirli yumurta yıkamak yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına yorulur.

Rüyada yumurta içinden yumurta çıkması mutlu ve deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada yumurta kırık yumurta görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, geleceğin güzelliklerle dolacağına yorulur.

Rüyada yumurta pişmiş yumurta görmek atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments