Rüyada kirli süpürge görmek

Rüyada kirli süpürge görmek kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, rahat edileceğine, sakin ve güzel bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada kirli süpürge gördüyseniz:

  • Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir.

Rüyada kirli süpürge görmek bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada süpürge otu hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine delalet eder.

Rüyada süpürge ile yer süpürmek yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine tabir olunur.

Rüyada süpürge dağıtmak parasının üstüne para ekleyeceğine, kendi işine sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada süpürge açmak rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işaret eder.

Rüyada süpürge satmak dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına inanılır.

Rüyada kırmızı süpürge maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine rivayet eder.

Rüyada süpürge aramak bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Bir yorum “Rüyada kirli süpürge görmek

  1. Teşekkür ettim cok sagolun sizin tabirlerinuz cok guzel aklimda enduse ve sorularilarimi giderdi cok iyi tekrar teşekkür ettim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.