Rüyada kırılmış pencere camı görmek

Rüyada kırılmış pencere camı görmek sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, kendisi ile baş başa kalacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, ister istemez başının belaya gireceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırılmış pencere camı gördüyseniz:

  • Fazla tanımadığınız, yabancı kişilerden uzak durmalı, gayretleriniz sonucu elde ettiğiniz başarılarınverimini arttırmak için çalışmalarınızı sürdürmelisiniz.

Rüyada kırılmış pencere camı görmek mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırılmış pencere görmek gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine yorulur.

Rüyada kırılmış cam pencere görmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada camı kırılmış gözlük görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına tabir olunur.

Rüyada pencere camı çıkarmak deneyim kazanacağına, kimseye borçlanmayacağına işarettir.

Rüyada pencere camı takmak rüya sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına delalet etmektedir.

Rüyada pencere camı kapatmak bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırık pencere cami görmek kolay yollardan kazanacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.